Šuplík Honzy Hučína

Skok na navigaci (menu)

Tento blog je v současné době uzavřen.
Pokračování blogu na bloguje.cz jsem zrušil. Pokud budu někdy pokračovat, bude to spíš tady.

Jednotlivý článek

Život
30. 1. 2006

Divný týden

Asi za to můžou ty mrazy. Minulých sedm dní se děly věci, co se sice občas stávají, ale ne tak často a ne všechny najednou. Už aby na světě bylo zase všechno v pořádku.

  • Pondělí začalo –16°C na teploměru. Nos omrzl, než jsem došel na metro. Ale co hůř, večer přestal jít plyn. Vaříme na plynu a topíme plynem, už jsem viděl, jak si zatápíme parketami. V půl jedné v noci zvonek, plynaři za dveřmi a že prý plyn jde – no jo, ale desetiminutový boj s WAWkami není mou oblíbenou noční činností.
  • úterý ráno Magda začala chraptět a pokašlávat. I tak jsem ji ale pustil večer s kamarádem na koncert, takže jsem si užil další výpadek plynu. Tentokrát byli rychlejší, kamna jsem nahazoval už ve čtvrt na dvanáct. V práci nám odchází už druhá sekretářka ve zkušební době (dostala lepší nabídku).
  • Ve středu Magda nemluvila, předchozí večer její hlas definitivně vyřadil. Útlum jsem cítil i já, ovšem bylo potřeba uklidit na večerní oslavu. Aspoň že se mi povedl ježek. To jsem ještě netušil, že se mi ten večer zabil kolega z práce.
  • I když jsme předem věděli, že ve čtvrtek nepoteče přes den voda, takové věci vždycky člověka překvapí. Pak nám zatrnulo, když praskl vodovod za mostem od nás. (Naštěstí po mostě potrubí nevede a my jedeme z jiného vodojemu.) Odpoledne jsem pak zjistil to o mrtvém kolegovi a bylo mi nanic.
  • pátek se rodinný lazaret začal rozrůstat. Magdina rýma přeskočila na Karolinku ve formě kašle téměř astmatického, v noci horečka 39,1. V práci stres jednak kvůli smrti klíčového zaměstnance, druhak kvůli zásadní změně názvu jedné už téměř vytištěné publikace.
  • sobotu jsem probloumal tři hodiny na neproduktivní schůzi jedné asociace, kvůli tomu jsem se nedostal k pečení bábovky. Den jsme strávili zalezlí doma, obě holky kašlou, začínám si připadat divně, že jsem jediný zdravý. Samotář chce volit ČSSD, v Polsku spadla střecha a zabila desítky lidí, Znojmo se v Liberci drželo, ale neudrželo. Jsou, sakra, i nějaké dobré zprávy?
  • V mírné nedělní letargii mě už ani nepřekvapuje, že počítač nechce nastartovat. Kdovíproč mu začal vadit zastrčený flashdisk. Adobe Reader 6 se odmítá nainstalovat, dokud nebudu mít Internet Explorer aspoň 5.01, to zas odmítám já. Takhle unavený jsem večer nešel spát snad aspoň půl roku.

Kašlací budíček mě vytáhl z postele i dneska a ujela mi krásná nová tramvaj. Tak dost. Kdybych se měl na hlavu postavit, dnešek už bude pozitivní.

Komentáře (počet: 1, poslední 30. 1. 2006, 12:51, nelze přidat komentář)
RSS komentářů tohoto článku
Trvalý odkaz

Poslední články:

Další články si můžete vyhledat v jednotlivých přihrádkách, případně podle data.

© Honza Hučín 2004–6

Šuplík běží na PIPNI.CZ. Díky!

sber.cermat.cz

RSS Šuplíku

RSS komentářů – souhrnně

U každého článku je samostatný RSS kanál pro komentáře.

Výběr článků

Posledních 10 článků

nebo podle data:

nebo hledání fulltextem:

Archiv všech článků

Poslední komentáře

Zabili mě, parchanti [2]

8. 8. 16:48 | Pepa

Cestou kolem blogu [2]

7. 8. 21:26 | Honza Hučín

Cestou kolem blogu [1]

7. 8. 21:02 | Honza

Vrtulník nad hlavou [3]

6. 8. 14:29 | Pepa

Taková hra na volby [1]

3. 8. 18:29 | Honza

Nejčtenější

Žádné údaje nejsou k dispozici.

O mně

*1967, absolvent MFF UK v Praze (1991)

statistik, analytik, programátor, učitel, hudebník

nyní Ústav pro informace ve vzdělávání

Životopis (RTF)

Napište mi