Šuplík Honzy Hučína

Skok na navigaci (menu)

Tento blog je v současné době uzavřen.
Pokračování blogu na bloguje.cz jsem zrušil. Pokud budu někdy pokračovat, bude to spíš tady.

Komentovaný článek

Život
18. 11. 2005

Repelent na revizory

Poctivě si cvakla lístek a od té chvíle jsme se stali pro revizory nezajímavými. Takže se tramvaji jedničce, petřinské lokálce 184 i libocko-ruzyňskému vymetači 179 radši zdaleka vyhnuli. A to jsme strávili v MHD hodinu.

Na stanici Divoká Šárka jsem se rozloučil a přeskočil do stoosmičky. Jen co jsem dosedl na zadní sedadlo, už tu byli. Sosáky Dopravního podniku správně vycítily kořist. Ten pán na sedadle přede mnou neměl platnou jízdenku.

Až budete chtít jet v Praze načerno, zkuste se domluvit s petulkou, ať jede s vámi. A hlavně ať si cvakne. Pak jste v bezpečí.

Vložit vlastní komentářNávrat k článkuRSS komentářů tohoto článku

Komentáře

[1] 19. 11. 2005, 21:43 – p.

:D

[2] 23. 1. 2011, 21:25 – Adam Amrich

dobrý den jmenuji se Adam Amrich povím vám svůj příběh... Je mi 15náct let a jezdím na černo... Vím že je to špatné vůči lidem co platí jízdné , ale 20 kč za jízdenku platit nechci a ani asi nebudu... Jednoho dne jsem vztoupil do metra stanice Dejvická , hned co jsem sešel schody zaregistroval jsem revizory... "Dobrý den , revizní kontrola ,připravte si jízdenku..." já odvětil : omlouvám se já sem z Brna a jedu jednu zastávku ... Tak to sepíšeme máš občanku chlapče ??? nemám ale nahoře je mamka u turniketu kupuje jízdné , tak pojďte se mnou , ona určitě mně bude mít v občance ... když jsme byli na schodech ptal se jí revizor jestli má jít s ní ... Působil jsm velice klidně a hned jak sem se od ní vzdálil na optimální vzálenost 4-8 metrů začal jsem utíkat ... Tělo se mi klepalo hrůzou z pokuty a mezi tím sem 3krát upadl ... Vběhl jsem do tramvaje , která se právě zavírala a odjel 1 zastávku ... Dále autobus Já 13náct let ... odehrávala se ta samá scéna ,když jsem viděl revizora ,sundal jsem si batoh ze zad a držel jsem ho v ruce, druhou rukou jsem se držel... dobrý den , kontrola jízdenek atd... jízdenku mám , ale bohužel vám jí nemohu ukázat ... kdybych se pustil mohl bych na vás spadnout a něco vám udělat ... Hele mladej nedělej si ze mně prdel sedni si a vyndej jízdenku nebo to sepíšem na stanici ... Bohužel to nepůjde... Tak volám policii... Můj otec je právník ... jestli mi budete příští zastávku bránit v odchodu ,opíšu si vaše registrační čislo z odznaku a podám na vás trestní oznámení za omezování osobní svobody.( je to díra v zákoně ... s otcem jsem si to vymyslel ,ale použít tento "fígl" klidně můžete...) Já jsem taková malý řečník a rád hraju divadlo takže pokud na to máte "koule" použijte metodu : když kvám příjde revizní kontrola dělejte že neslyšíte ... Dobré je mít sluchátka na uších ... Když k vám příjde nevšímat si ho , bude se snažit na sebe opozornit , bude na vás ťukat a vytahovat odznáček ... jek mile se bude snažit vám sundat sluchátka jednoduše

K tomuto článku není možné vkládat komentáře.

© Honza Hučín 2004–6

Šuplík běží na PIPNI.CZ. Díky!

sber.cermat.cz

RSS Šuplíku

RSS komentářů – souhrnně

U každého článku je samostatný RSS kanál pro komentáře.

Výběr článků

Posledních 10 článků

nebo podle data:

nebo hledání fulltextem:

Archiv všech článků

Poslední komentáře

Zabili mě, parchanti [2]

8. 8. 16:48 | Pepa

Cestou kolem blogu [2]

7. 8. 21:26 | Honza Hučín

Cestou kolem blogu [1]

7. 8. 21:02 | Honza

Vrtulník nad hlavou [3]

6. 8. 14:29 | Pepa

Taková hra na volby [1]

3. 8. 18:29 | Honza

Nejčtenější

Žádné údaje nejsou k dispozici.

O mně

*1967, absolvent MFF UK v Praze (1991)

statistik, analytik, programátor, učitel, hudebník

nyní Ústav pro informace ve vzdělávání

Životopis (RTF)

Napište mi